Linie autobusowe (dzienne)

Linie miejskie:

100 KOPIEC KOŚCIUSZKI – Malczewskiego, Księcia Józefa, Kościuszki – SALWATOR

101 KOPIEC KOŚCIUSZKI – Malczewskiego, Zielińskiego, Monte Cassino, Konopnickiej (powrót: Bułhaka) – OS. PODWAWELSKIE

102 KROWODRZA GÓRKA - Krowoderskich Zuchów, Wybickiego, Kijowska, Podchorążych, Piastowska, Królowej Jadwigi, Kasztanowa, Chełmska – ZAKAMYCZE

105 DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD – Pawia, 29 Listopada, Dobrego Pasterza, Majora, Powstańców, Strzelców – PRĄDNIK CZERWONY

106 ŁAGIEWNIKI – Brożka, Grota Roweckiego, Kobierzyńska, Babińskiego, Skotnicka – SKOTNIKI SZKOŁA

107 POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH – Wielicka, Malborska, Trybuny Ludów, Łużycka, Niebieska, Żelazowskiego, Krzemieniecka, Drużbackiej – SOBONIOWICE

 109 BIELANY – Księcia Józefa, Kościuszki, Kałuży – CRACOVIA STADION

110 AL. PRZYJAŹNI – Al. Róż, Żeromskiego, Obrońców Krzyża, Kocmyrzowska, Lubocka, Wadowska, Glinik, Spławy, Węgrzynowicka – WĘGRZYNOWICE

111 PLESZÓW – Igołomska, Jeziorko, RUSZCZA, Wyciąska, Drożyska, Brzeska – WOLICA MOST

112 OS. PODWAWELSKIE – Bułhaka (powrót: Konopnickiej), Monte Cassino, Rynek Dębnicki, Praska, Tyniecka, B.Śmiałego, Bogucianka – TYNIEC KAMIENIOŁOM

113 CZYŻYNY DWORZEC – Medweckiego, Al. Pokoju, Sołtysowska, Na Załęczu, Siwka, Isep, Ciepłownicza – EC ŁĘG

115 DWORZEC GŁÓWNY WSCHÓD – Wita Stwosza, Al. 29 Listopada, Kużnicy Kołłątajowskiej, Dożynkowa – WITKOWICE

117 KOMBINAT – Ujastek, Łowińskiego, Lubocka, Wadowska, Glinik, Bystronia, Godebskiego – ŁUCZANOWICE

118 CHEŁMOŃSKIEGO OSIEDLE – Stawowa, Jasnogórska, Ojcowska, Radzikowskiego, Conrada, Różyckiego, Makowskiego, Krowoderskich Zuchów – KROWODRZA GÓRKA

120 BRONOWICE MAŁE – Na Błonie, Armii Krajowej, Jasnogórska, Ojcowska, Gaik, Łokietka, Wyki, Batalionu Skała AK, Krowoderskich Zuchów – KROWODRZA GÓRKA

122 ALEJA PRZYJAŹNI – Al.Róż, Żeromskiego, Obrońców Krzyża, Kocmyrzowska, Makuszyńskiego, Nowolipki, Jagiełły, Kocmyrzowska, Gustawa Morcinka – ZESŁAWICE

123 MAŁY PŁASZÓW – Lipska, Surzyckiego, Rybitwy, Botewa, Półłanki, Klasztorna, Sieroszewskiego, Al. Jana Pawła II, Orkana, Wojciechowskiego, Mościckiego, Obrońców Krzyża, Dunikowskiego, Al. Andersa, Wiślicka, Jancarza – MISTRZEJOWICE

124 OS. PODWAWELSKIE – Al. Krasińskiego, Podwale, Basztowa, Lubicz, Beliny-Prażmowskiego, Grochowska, Pilotów, Ułanów, Meissnera – WIECZYSTA

125 SZPITAL RYDYGIERA – Broniewskiego, Al. Andersa, Okulickiego, Dobrego Pasterza, Młyńska, Pilotów, Olszyny, Brodowicza, Al. Pokoju, Ofiar Dąbia, Saska, Przewóz, Lipska, Surzyckiego, Rybitwy, Botewa, Półłanki (wariantowo Nad Drwiną), Agatowa – ZŁOCIEŃ

127 POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH – Powstanców Wielkopolskich, Nowohucka, Saska, Przewóz, Łanowa, Motyla, Goszczyńskiego – PŁASZÓW SZKOŁA

128 MISTRZEJOWICE – Jancarza, Wiślicka, Okulickiego, Dobrego Pasterza, Lublańska, Młyńska, Meissnera, Lema, Al. Pokoju, Ofiar Dąbia, Stoczniowców, Saska, Lipska, Mierzei Wiślanej, Płk. Dąbka, Biskupińska – ZAJEZDNIA PŁASZÓW

129 CZYŻYNY DWORZEC – Medweckiego, Stella Sawickiego, Okulickiego, Dobrego Pasterza, Lublańska, Miechowity, Brogi, Wileńska, 29 Listopada, Pawia, Warszawska, Kurniki – DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD

130 AZORY – Różyckiego, Makowskiego, Łokietka, Wrocławska, Al. Słowackiego, Pawia, Warszawska, Kurniki – DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD

131 CHAŁUPKI – Kłosowa, Truskawkowa, Kąkolowa, Branicka, Karaszewicza-Tokarzewskiego, Igołomska – PLESZÓW

132 KOMBINAT – Al.Solidarności, Al.Przyjaźni, Al.Andersa, Okulickiego, Dobrego Pasterza, Lublańska, Opolska, Prądnicka – NOWY KLEPARZ

133 BIEŻANÓW POTRZASK – Potrzask, Pruszyńskiego, Drożdżowa, ks. Popiełuszki, Lipowskiego, ks. Łaczka, Mała Góra, Ćwiklińskiej, Teligi, Wielicka, Kosocicka, Rżącka, Cechowa, Wysłouchów, Halszki, Witosa, Fredry – ŁAGIEWNIKI

134 CRACOVIA STADION – Kałuży, Focha, Królowej Jadwigi, 28 Lipca, Leśna – ZOO

135 GOLKOWICE – Matematyków Krakowskich, Krzyżańskiego, Myślenicka, Stojałowskiego, Halszki, Witosa, Totus Tuus – CENTRUM JP II

137 KROWODRZA GÓRKA – Prądnicka, Mackiewicza, Dożynkowa, Kużnicy Kołłątajowskiej, Al. 29 Listopada – KUŹNICY KOŁŁĄTAJOWSKIEJ

138 AZORY – Różyckiego, Makowskiego, Fieldorfa Nila, Opolska, Lublańska, Dobrego Pasterza, Okulickiego, Łowińskiego, Nowolipki, Makuszyńskiego, Wańkowicza, Łowińskiego, Ujastek – KOMBINAT

139 MYDLNIKI – Balicka, Armii Krajowej, Nawojki, Czarnowiejska, Al. Słowackiego, Al. 29 Listopada, Dobrego Pasterza, Okulickiego, Wiślicka, Srebrnych Orłów, Al. Przyjaźni, Al. Solidarności – KOMBINAT

141 PLESZÓW – Igołomska, Rzepakowa – PRZYLASEK RUSIECKI

142 CZYŻYNY DWORZEC – Medweckiego, Dąbrowskiej, Al. Andersa, Al. Przyjaźni, Al. Solidarności, Ujastek, Łowińskiego, Poległych w Krzesławicach, Architektów – OS. NA STOKU

143 BIEŻANÓW – Zarzyckiego, Sucharskiego, Bieżanowska, Prosta, Wielicka – POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH

144 PRĄDNIK BIAŁY – Piaszczysta, Pachońskiego, Wyki, Batalionu Skała AK, Makowskiego, Stachiewicza, Kijowska, Czarnowiejska, Al. A.Mickiewicza, Al. Z.Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Wielicka, Czerwiakowskiego – RŻĄKA

145 BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Kąpielowa, Chałubińskiego, Szybisko, Myślenicka, Krzyżańskiego, Matematyków Krakowskich – GOLKOWICE

151 JUDYMA SZKOŁA – Zawiszy, Forteczna, Bartla, Borkowska, Zawiła, Żywiecka, Kościuszkowców – BOREK FAŁĘCKI
(powrót jako linia 451: BOREK FAŁĘCKI – Zawiła, Borkowska, Bartla, Forteczna, Judyma – JUDYMA SZKOŁA)

152 ALEJA PRZYJAŹNI – Andersa, Okulickiego, Dobrego Pasterza, Młyńska, Pilotów, Beliny-Prażmowskiego, Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Focha, Królowej Jadwigi, Olszanicka – OLSZANICA

153 LESISKO – Klasztorna, Sieroszewskiego, Al. Jana Pawła II, Orkana, Al. Solidarności, Al. Róż, Żeromskiego, Obrońców Krzyża, Mikołajczyka, Piasta Kołodzieja, Kruszwicka, Popielidów, Piasta Kołodzieja – OS.PIASTÓW

154 DWORZEC GŁOWNY ZACHÓD - Pawia (powrót: Pawia, Basztowa, Plac Matejki, Kurniki), Al. Słowackiego, Prądnicka, Wybickiego, Łokietka, Batalionu „Skała” AK, Wyki, Pachońskiego – PRĄDNIK BIAŁY

155 ŁAGIEWNIKI – Tischnera, Fredry, Turowicza, Witosa, Halszki, Stojałowskiego, Myślenicka, Merkuriusza Polskiego, Chałubińskiego, Szybisko, Myślenicka – SWOSZOWICE

158 POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH – Nowohucka, Saska, Przewóz, Lipska, Mierzeja Wiślana, Płk. Dąbka, Biskupińska, Obrońców Modlina, Rybitwy, Rączna, Wrobela – PODWIERZBIE

159 CICHY KĄCIK – Piastowska, Nawojki, Czarnowiejska, Al.J.Słowackiego, 29 Listopada, Wileńska, Czerwonego Prądnika, Brogi, Młyńska, Bora-Komorowskiego, Okulickiego, Wiślicka, Srebrnych Orłów, Piasta Kołodzieja, Kruszwicka, Popielidów, Piasta Kołodzieja – OS. PIASTÓW

161 PLESZÓW – Igołomska, Brzeska – WOLICA MOST

162 PODGÓRKI TYNIECKIE – Podgórki Tynieckie, Dąbrowa, Tyniecka, Praska, Rynek Dębnicki, Bałuckiego, Monte Cassino, Konopnickiej (powrót: Bułhaka) – OS. PODWAWELSKIE

163 KOMBINAT (ALEJA PRZYJAŹNI) – Al. Solidarności, Al. Jana Pawła II, Klasztorna, Półłanki, Agatowa, Bieżanowska, Barbary, Ćwiklińskiej, Teligi, Wielicka, Czerwiakowskiego – RŻĄKA

164 GÓRKA NARODOWA – Mackiewicza, Opolska, Prądnicka, Al. Słowackiego, Al. Mickiewicza, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Puszkarska, Gminna, Trybuny Ludów, Nowosądecka – PIASKI NOWE

166 ŁAGIEWNIKI – Brożka, Grota Roweckiego, Kobierzyńska, Babińskiego, Skotnicka, Wrony – SIDZINA

168 KROWODRZA GÓRKA – Krowoderskich Zuchów, Makowskiego, Różyckiego, Weissa, Radzikowskiego – RADZIKOWSKIEGO OSIEDLE

169 POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH – Powstańców Śląskich, Kamieńskiego, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Al. Mickiewicza, Al. Słowackiego, Al. 29 Listopada, Meiera – GÓRKA NARODOWA WSCHÓD

171 PLESZÓW – Igołomska, Wiatra, Pysocice, Stopki, Sawy-Calińskiego, Wróżenicka – WRÓŻENICE

172 BRONOWICE MAŁE – Na Błonie, Balicka, Al. Armii Krajowej, Conrada, Opolska, Lublańska, Al. Bora-Komorowskiego, Okulickiego, Al. Andersa – ALEJA PRZYJAŹNI

173 AZORY – Conrada, Armii Krajowej, Nawojki, Czarnowiejska, Al.A.Mickiewicza, Al.Z.Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Wielicka, Teligi, Aleksandry – NOWY BIEŻANÓW POŁUDNIE

174 KOMBINAT – Bulwarowa, Al. Jana Pawła II, Al. Pokoju, Nowohucka, Powstanców Wielkopolskich, Kamieńskiego, Sławka, Klonowica, Halszki, Stojałowskiego – OS. KURDWANÓW

175 BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Poronińska, Smoleńskiego, Zakopiańska, Taklińskiego, Petrażyckiego, Wrony – SIDZINA

178 MISTRZEJOWICE – Jancarza, Wiślicka, Stella-Sawickiego, Nowohucka, Powstanców Wielkopolskich, Tischnera, Brożka, Grota-Roweckiego, Kobierzyńska, Zawiła, Borkowska, Bartla – POD FORTEM

179 DWORZEC GŁ.ZACHÓD – Pawia, Al.J.Słowackiego, Al.A.Mickiewicza, Al.Z.Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Sławka, Klonowica, Halszki, Stojałowskiego – OS.KURDWANÓW

181 PLESZÓW – Igołomska, Nadbrzezie, Suchy Jar, Karowa, Dymarek – KUJAWY

182 DWORZEC GŁ.WSCHÓD – Lubomirskiego, Beliny-Prażmowskiego, Pilotów, Młyńska, Dobrego Pasterza, Bohomolca, ks. Jancarza, Srebrnych Orłów, Piasta Kołodzieja, Okulickiego, Łowińskiego, Jagiełły, Architektów – OS.NA STOKU

183 DOM SPOKOJNEJ STAROŚCI – Jakubowskiego, Teligi, Ćwiklińskiej, Bieżanowska, Agatowa – ZŁOCIEŃ

184 OS.KURDWANÓW – Stojałowskiego, Halszki, Witosa, Łużycka, Malborska, Kamieńskiego, Konopnickiej, Dietla, Grzegórzecka, Al.Powstania Warszawskiego, Beliny-Prażmowskiego, Olszyny, Pilotów, Młyńska, Strzelców – PRĄDNIK CZERWONY

193 CZYŻYNY DWORZEC – Medweckiego, Al. Pokoju, Sołtysowska, Niepokalanej Marii Panny, Klasztorna, Sieroszewskiego, Al. Jana Pawła II, Bulwarowa, Orkana, Al. Solidarności, Al. Róż, Żeromskiego, Obrońców Krzyża, Mikołajczyka, Piasta Kołodzieja, Kruszwicka, Popielidów, Piasta Kołodzieja, Powstańców, Strzelców, Lublańska, Młyńska, Pilotów, Ułanów, Meissnera – WIECZYSTA

194 CZERWONE MAKI – Bobrzyńskiego, Grota-Roweckiego, Rostworowskiego, Kobierzyńska, Grota-Roweckiego, Kapelanka, Monte Cassino, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Al. Kijowska, Wrocławska, Stachiewicza, Makowskiego, Krowoderskich Zuchów – KROWODRZA GÓRKA

409 CRACOVIA STADION – Kałuży, Al.Z.Krasińskiego, Kościuszki, Księcia Józefa, Jodłowa – PRZEGORZAŁY UJ

412 KOSTRZE – Dąbrowa, Tyniecka, Praska, Rynek Dębnicki, Bałuckiego, Monte Cassino, Konopnickiej (powrót: Bułhaka) – OS. PODWAWELSKIE

422 ALEJA PRZYJAŹNI – Al.Róż, Żeromskiego, Obrońców Krzyża, Kocmyrzowska, Makuszyńskiego, Nowolipki, Jagiełły, Kocmyrzowska, Kantorowicka, Osieckiego, Kantorowicka, Gustawa Morcinka – ZESŁAWICE

424 OS. PODWAWELSKIE – Al. Krasińskiego, Podwale, Basztowa, Lubicz, Beliny-Prażmowskiego, Grochowska, Pilotów, Meissnera, Al. Jana Pawła II, Ułanów – UGOREK

429 DWORZEC GŁ.ZACHÓD – Pawia, 29 Listopada, Wileńska, Czerwonego Prądnika, Brogi, Młyńska, Dobrego Pasterza, Okulickiego, Stella Sawickiego – SKARŻYŃSKIEGO

439 MYDLNIKI – Balicka, Al. Armii Krajowej, Nawojki, Czarnowiejska, Al. Słowackiego, Al. 29 Listopada, Dobrego Pasterza, Okulickiego, Stella-Sawickiego – SKARŻYŃSKIEGO

482 DWORZEC GŁ. WSCHÓD – Lubomirskiego, Beliny-Prażmowskiego, Pilotów, Młyńska, Dobrego Pasterza, Bohomolca – MISTRZEJOWICE

501 CHEŁMOŃSKIEGO OSIEDLE – Stawowa, Jasnogórska, Al. Armii Krajowej, Nawojki, Czarnowiejska, Al. Słowackiego, Pawia, Lubomirskiego, Al. Beliny-Prażmowskiego, Młyńska, Al. Bora-Komorowskiego, Okulickiego, Al. Andersa, Obrońców Krzyża, Al. Róż, Al. Solidarności – STRUGA

502 CRACOVIA STADION – Kałuży, Piłsudskiego, Straszewskiego, Podwale, Basztowa, Lubicz, Beliny-Prażmowskiego, Pilotów, Okulickiego, Andersa – PLAC CENTRALNY IM. R. REAGANA

503 GÓRKA NARODOWA – Mackiewicza, Opolska, Al. 29 Listopada, Al. Słowackiego, Al. Mickiewicza, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Wielicka, Mała Góra, Aleksandry – NOWY BIEŻANÓW POŁUDNIE

504 CENTRUM JANA PAWŁA II – Totus Tuus, Fredry, Tischnera, Wadowicka, Kalwaryjska, Krakowska, Stradomska, Podzamcze, Straszewskiego, Piłsudskiego – CRACOVIA STADION

572 BRONOWICE MAŁE – Na Błonie, Balicka, Al. Armii Krajowej, Conrada, Opolska, Lublańska, Al. Bora-Komorowskiego, Okulickiego, Al. Andersa, Al. Przyjaźni, Al. Solidarności – KOMBINAT

Linie aglomeracyjne:

201 BOREK FAŁĘCKI – Zawiła, Babińskiego, Skotnicka – SKAWINA

202 CZYŻYNY DWORZEC – Bieńczycka, Kocmyrzowska, Prusy, Sulechów, Kocmyrzów, Luborzyca, Wola Luborzycka, Goszyce, Skrzeszowice – ŁOSOSKOWICE

203 BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Taklińskiego, Petrażyckiego, Bogucianka, Bolesława Śmiałego, Tyniecka, Winnicka, Skotnicka – CZERWONE MAKI

204 BOREK FAŁĘCKI – Jugowicka, Stojałowskiego, Halszki, Witosa, Nowosądecka, Wielicka – WIELICZKA

207 KROWODRZA GÓRKA - Prądnicka, Pleszowska, Białoprądnicka, Glogera, Zielonki – TROJANOWICE PĘTLA

208 DWORZEC GŁÓWNY WSCHÓD – Pawia, Al. Słowackiego, Al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Nawojki, Armii Krajowej, Balicka, Szczyglice, Balice – KRAKÓW AIRPORT T1

209 SALWATOR – Księcia Józefa, Kryspinów, Balice, Aleksandrowice, Morawica – MORAWICA

210 BRONOWICE MAŁE – Na Błonie, Armii Krajowej, Jasnogórska, Modlniczka, Modlnica, Szyce, Wielka Wieś, Biały Kościół, Murownia, Czajowice, Bębło – BĘDKOWICE

211 KOMBINAT – Igołomska, Wyciąska, Drożyska, Brzeska, Niepołomice, Wola Batorska, Zabierzów Bocheński, Wola Zabierzowska, Chobot – CHOBOT LEŚNICZÓWKA

212 CZYŻYNY DWORZEC – Bieńczycka, Kocmyrzowska, Prusy, Sulechów, Kocmyrzów, Sodfiny, Głęboka, Karniów – CZULICE

213 KRZĘCIN – Polanka Hallera, Gołuchowice, Rzozów, Skawina – SKAWINACZERWONE MAKI

214 BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Kąpielowa, Chałubińskiego, Szybisko, Sawiczewskich, Kuryłowicza, Drużbackiej – GRABÓWKI

215 BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Kąpielowa, Chałubińskiego, Szybisko, Myślenicka, Krzyżańskiego, Wrząsowice, Świątniki Górne, Rzeszotary – RZESZOTARY PANCIAWA

217 KROWODRZA GÓRKA - Prądnicka, Opolska, 29 Listopada, Węgrzce – WĘGRZCE PĘTLA

218 BRONOWICE MAŁE – Na Błonie, Balicka, Szczyglice, Balice, Burów – KLESZCZÓW

220 KROWODRZA GÓRKA - Krowoderskich Zuchów, Batalionu Skała AK, Wyki, Łokietka, Trojadyn – GIEBUŁTÓW

221 MAŁY PŁASZÓW – Surzyckiego, Rybitwy, Rączna, Łutnia, Brzegi, Grabie, Niepołomice – NIEPOŁOMICE DWORZEC

222 CZYŻYNY DWORZEC – Medweckiego, Bieńczycka, Kocmyrzowska, Prusy, Sulechów, Kocmyrzów, Luborzyca, Wysiołek Luborzycki, Marszowice, Polanowice, Niedźwiedź, Ratanice – SŁOMNIKI OSIEDLE

223 BRZEŹNICA – Jaśkowice, Wielkie Drogi, Zelczyna, Borek Szlachecki, Skawina – SKAWINACZERWONE MAKI

225 BOREK FAŁĘCKI – Kąpielowa, Chałubińskiego, Szybisko, Myślenicka, Krzyżańskiego, Wrząsowice, Dąbrówki, Ochojno, Rzeszotary, Świątniki Górne – ŚWIĄTNIKI CMENTARZ

226 BRONOWICE MAŁE – Na Błonie, Balicka, Balice, Aleksandrowice, Morawica, Chrosna – CHROSNA

227 KROWODRZA GÓRKA - Prądnicka, Pleszowska, Białoprądnicka, Glogera, Zielonki, Garlica, Wola Zachariaszowska – GÓRNA WIEŚ

229 SALWATOR – Senatorska, Księcia Józefa, Kryspinów, Liszki, Wyźrał, Zagacie, Czernichów, Ratanice, Kłokoczyn, Rusocice – KAMIEŃ

230 BRONOWICE MAŁE – Na Błonie, Armii Krajowej, Jasnogórska, Modlniczka, Modlnica, Tomaszowice – UJAZD PĘTLA

232 CZYŻYNY DWORZEC – Medweckiego, Bieńczycka, Kocmyrzowska, Prusy, Sulechów, Kocmyrzów, Luborzyca, Wysiołek Luborzycki, Sadowie – GOSZCZA

233 SKAWINA – Skawina Energetyków – KOPANKA

234 BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Kąpielowa, Chałubińskiego, Szybisko, Myślenicka, Niewodniczańskiego, Kuryłowicza, Drużbackiej – GRABÓWKI

235 BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Libertów, Skawina, Borek Szlachecki, Zelczyna – SKAWINA PODBORY

237 KROWODRZA GÓRKA - Prądnicka, Pleszowska, Białoprądnicka, Glogera, Zielonki, Januszowice – OWCZARY

238 BRONOWICE MAŁE – Na Błonie, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Pasternik, Rząska, Modlniczka, Zabierzów, Kochanów, Rudawa, Młynka – MŁYNKA PĘTLA

239 SALWATOR – Senatorska, Księcia Józefa, Kryspinów, Liszki, Wyźrał, Rączna, Jeziorzany – JEZIORZANY

240 KROWODRZA GÓRKA - Krowoderskich Zuchów, Batalionu Skała AK, Wyki, Łokietka – PĘKOWICE

242 KOMBINAT – Ujastek, Łowińskiego, Lubocka, Wadowska, Glinik, Bystronia, Godebskiego, Krzysztoforzyce – KRZYSZTOFORZYCE

243 POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH - Wielicka, Prosta, Snycerska, Górników, Bieżanowska, Sucharskiego, Czarnochowice, Kokotów – WĘGRZCE WIELKIE

244 CZERWONE MAKI – Bunscha, Babińskiego, Zawiła, Jugowicka, Stojałowskiego, Halszki, Witosa, Nowosądecka, Wielicka, Wieliczka Piłsudskiego – WIELICZKA

245 BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Libertów, Mogilany, Chorowice, Kulerzów – BUKÓW

247 KROWODRZA GÓRKA - Prądnicka, Opolska, 29 Listopada, Węgrzce, Bibice – BIBICE PĘTLA

248 BRONOWICE MAŁE – Na Błonie, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Pasternik, Modlniczka, Zabierzów, Bolechowice, Zelków – ZELKÓW

249 SALWATOR – Senatorska, Księcia Józefa, Mirowska, Piekary, Liszki, Kaszów, Nowa Wieś Szlachecka, Przeginia Duchowna, Przeginia Narodowa – CZERNICHÓW

250 PRĄDNIK CZERWONY – Strzelców, Powstańców, Batowice, Raciborowice, Zastów – ZASTÓW

252 PLESZÓW – Igołomska, Wiatra, Pysocice, Stopki, Sawy-Calińskiego, Wróżenicka, Sawy-Calińskiego – CZULICE

253 CZERWONE MAKI – Bunscha, Babińskiego, Skotnicka, Skawina, Radziszowska, Radziszów – RADZISZÓW

255 BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Lusina – LUSINA PĘTLA

257 NOWY KLEPARZ – 29 Listopada, Węgrzce, Bibice, Michałowice, Kozierów – NARAMA

258 BRONOWICE MAŁE – Na Błonie, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Pasternik, Rząska, Modlniczka, Zabierzów, Szczyglice, Balice, Aleksandrowice, Morawica, Brzoskwinia – NIELEPICE

259 SALWATOR – Senatorska, Księcia Józefa, Mirowska, Piekary, Rączna, Wołowice – CZERNICHÓW

260 PRĄDNIK CZERWONY – Strzelców, Powstańców, Batowice, Michałowice, Masłomiąca, Więcławice, Zagórzyce Stare, Zagórzyce Dworskie, Zagórzyce Stare, Więcławice – PIELGRZYMOWICE

263 CZERWONE MAKI – Bunscha, Babińskiego, Skotnicka, Skawina, Rzozów – WOLA RADZISZOWSKA

265 BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Kąpielowa, Chałubińskiego, Lusina, Kraśnik, Konary – KONARY

267 KROWODRZA GÓRKA – Prądnicka, Mackiewicza, Dożynkowa, Zielonki, Januszowice, Korzkiew, Grębynice, Maszyce – SMARDZOWICE

268 BRONOWICE MAŁE – Na Błonie, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Pasternik, Brzezie, Ujazd, Brzezie, Zabierzów, Bolechowice – KARNIOWICE

269 SALWATOR – Senatorska, Księcia Józefa, Kryspinów, Budzyń, Cholerzyn, Mników, Czułów, Rybna, Przeginia Duchowna – CZUŁÓWEK KAPLICZKA

270 PRĄDNIK CZERWONY – Strzelców, Powstańców, Batowice, Raciborowice, Zastów, Wiktorowice – PIELGRZYMOWICE

273 SKAWINA PKP – Skawina, Rzozów, Radziszów, Jurczyce, Gołuchowice, Polanka Hallera – GRABIE

275 BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Libertów – WŁOSAŃ

277 NOWY KLEPARZ – 29 Listopada, Michałowice, Kozierów, Żerkowice, Krasieniec – IWANOWICE

278 BRONOWICE MAŁE – Na Błonie, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Pasternik, Brzezie, Zabierzów, Więckowice, Kobylany, Brzezinka, Rudawa, Radwanowice, Dubie, Pisary, Rudawa, Młynka, Nawojowa Góra – KRZESZOWICE

280 PRĄDNIK CZERWONY – Strzelców, Powstańców, Węgrzce, Bibice, Michałowice, Górna Wieś, Wola Zachariaszowska – OWCZARY

283 CZERWONE MAKI – Bunscha, Babińskiego, Skotnicka – SKAWINA

285 BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Libertów, Mogilany, Konary, Świątniki Górne, Rzeszotary, Ochojno – OCHOJNO REMIZA

287 KROWODRZA GÓRKA - Prądnicka, Mackiewicza, Dożynkowa – MARSZOWIEC

292 DWORZEC GŁÓWNY WSCHÓD – Pawia, Al. Słowackiego, Al. Mickiewicza, Focha, Królowej Jadwigi, Kasztanowa, Olszanicka, Balice – KRAKÓW AIRPORT T1

297 KROWODRZA GÓRKA - Prądnicka, Pleszowska, Białoprądnicka, Glogera, Zielonki, Marszowiec, Bibice, Węgrzce – BOSUTÓW

301 POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH – Wielicka, Wieliczka, Zakrzów, Podłęże, Staniątki, Niepołomice – NIEPOŁOMICE DWORZEC

304 DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD – Pawia, Basztowa, Dunajewskiego, Piłsudskiego, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Wielicka – WIELICZKA

352 ALEJA PRZYJAŹNI – Andersa, Okulickiego, Dobrego Pasterza, Młyńska, Pilotów, Beliny-Prażmowskiego, Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Focha, Królowej Jadwigi, Olszanicka – KRYSPINÓW

2 myśli nt. „Linie autobusowe (dzienne)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>